OS ČUS Prostějovska - archiv

Přejít na obsah
Málá kopaná

Malá kopaná Prostějov

1. liga
________________________________________________________________________________________________________

ROZOSOVÁNÍ 1. OKRESNÍ LIGY MALÉ KOPANÉ OS ČUS PROSTĚJOVSKA

SEZÓNA 2017 /2018 jaro

1.Turnaj:
Sobota: 21. 4. 2018                            8.00 SK CHALOUPKA PV – FK VRBÁTKY (5:1)
Pořadatel: FK Vrbátky                       9.00 ORLI OTINOVES – SK CHALOUPKA (5:5)
Hřiště: Vrbátky – um.tráva                10.00 SK KOBRA KOBEŘICE - FK VRBÁTKY (2:5)
                                                          11.00 SK KOBRA KOBEŘICE - ORLI (4:9)
Sobota: 21 .4. 2018                            8.00 1.FC LAŠKOV – SK TOMEK DOBROCHOV (1:7)
Pořadatel: 1.FC Laškov                     9.00 MEDVĚDI – SK TOMEK DOBROCHOV (4:12)
Hřiště: Laškov – um.tráva                10.00 FC JUNIORS – 1.FC LAŠKOV (1:2)
                                                          11.00 MEDVĚDI – FC JUNIORS (3:5)

2. Turnaj:
Sobota: 5. 5. 2018                             8.00 MEDVĚDI – FK VRBÁTKY (5:2)
Pořadatel: FK Vrbátky                      9.00 FK VRBÁTKY – ORLI OTINOVES (1:6)
Hřiště: Vrbátky – um.tráva              10.00 MEDVĚDI – 1.FC LAŠKOV (2:10)
                                                         11.00 1.FC LAŠKOV – ORLI OTINOVES (5:10)
Sobota: 5. 5. 2018                             8.00 SK TOMEK DOBROCHOV – SK CHALOUPKA PV (5:2)
Pořadatel: SK Chaloupka PV            9.00 SK TOMEK DOBROCHOV – FC JUNIORS (6:0)
Hřiště: Brněnská škola – um. tráva   10.00 SK KOBRA KOBEŘICE – SK CHALOUPKA PV (0:8)
                                                          11.00 FC JUNIORS – SK KOBRA KOBEŘICE (3:2)

3. Turnaj
Sobota: 19. 5. 2018                            8.00 MEDVĚDI – SK KOBEŘICE (DOHRÁVKA) 1:2
Pořadatel: KOBRA                            9.00 MEDVĚDI – SK CHALOUPKA PV (0:5 KONTUMAČNĚ)
Hřiště: Kobeřice  tráva                    10.00 SK KOBRA KOBEŘICE – 1.FC LAŠKOV (2:3)
                                                          11.00 1.FC LAŠKOV – SK CHALOUPKA PV (3:7)  
Sobota: 19. 5. 2018                             8.00 FC JUNIORS – FK VRBÁTKY (3:6)
Pořadatel: FK Vrbátky                        9.00 ORLI OTINOVES – FC JUNIORS (12:1)
Hřiště: Vrbátky – um.tráva                 10.00 FK VRBÁTKY – SK TOMEK DOBROCHOV (9:5)
                                                          11.00 ORLI OTINOVES – SK TOMEK DOBROCHOV (8:4)


4. Turnaj: Sobota: 2. 6. 2018                8.00 SK DOBROCHOV – SK KOBRA KOBEŘICE (5:3)
Pořadatel: KOBRA                               9.00 SK CHALOUPKA PV – FC JUNIORS (4:1)
Hřiště: Kobeřice  tráva                      10.00 ORLI OTINOVES - MEDVĚDI (8:3)
                                                             11.00 1.FC LAŠKOV – FK VRBÁTKY (1:5)
Návrat na obsah